loading

Yorumlarınız

10 thoughts on “Yorumlarınız

 1. Varlığından haberdar olmadığım, görmediğim, bakmadığım bir yanım olduğunu fark ettim Binnur Hanımla tanıştığım ilk gün. Bu nedenle ilk olarak kendisine teşekkür ederim. Tanıştığımızda Natal harita okumaları yaptığını öğrendiğim zaman hemen bir seans ayarlamam gerektiğini hissettim belki zihinsel belki ruhsal bir meraktan dolayı. İyi ki gitmişim. İyi ki tanışmışım kendisiyle, iyi ki haritamı yorumlaması için ulaşmışım kendisine ve çok teşekkür ederim ki kabul etmiş. Olayların yaşanmasının sebeplerinin neler olduğunu, olanlara karşı nasıl bir yol izlemem gerektiğini bana gösteren kıymetli kişilerden birisiniz. Yaptığımız natal harita okumasında aldığım bir bilgi vesilesi ile dolaylı ya da direkt olarak bir süredir kendi içimde direndiğim bir direncimi fark edip onun varlığına teşekkür ederek serbest bırakabildim. Hayatıma kattığınız güzellikler için çok teşekkür ederim Binnur Hanım. Sevgilerimle…

 2. Yıllar önce regresyonu ilk senden duymuştum ve senin önerinle 1-2 regresyon terapisi almıştım. O zaman regresyon eğitimi almaya karar vermiştin. Aldığın eğitimlerin ve nasıl bir titizlikle yol almana hepsine şahitlik etme şansım oldu. Hatta senden aldığım seansın memnuniyeti ile seni regresyon seansı almak isteyen herkese hiç tereddüt etmeden tavsiye ettim ve ediyorum. Bunu hem bilgisiyle hem de yüksek sezgilerine dayanarak yapan nadir insanlardansın. Yolun açık olsun..

 3. Yaşamımı duygusal ve ruhsal yönden öyle zora sokmuştum ki bunun çok net farkında olmam birşey değiştirmıiyordu fiziksel ağrılar içindeydim artık… Sevgili Binnur’la astroloji eğitiminde birlikte olduğumuz için yakinen tanıyordum ve bir gün zamanı geldi dönüşümün diyerek tüm o acılara son verme kararı alarak regresyon seanslarına başladım.İyi ki başlamışım her seansda farklı dönüşümler oldu. Ve benim birşeylerin değişeceğini anlamam uzun sürmedi…
  İçtenliği ve samimiyeti ve güven veren ses tonuyla muhteşem şeyler yarattı bende…
  Kendisine çok teşekkür ediyorum yolun, hep olduğu gibi ışıkla dolsun…. Sevgilerimle…

 4. Binnur hanimi ve regresyon terapisini arkadaslarimin olumlu tavsiyesiyle tanıdım. Hem online hem de bire bir birkaç farklı regresyon seanslarimiz oldu. Bu seanslar neticesinde hayatımda gözlemlediğim farkındalıklarım, günlük hayatıma çok farklı bir bakış açısı ile bakmamı sagladı. Bu tecrübe benim için çok özel ve hep akılda kalıcı. Bu etkide Binnur hanımın tecrübesinin cok büyük rolü olduğuna inanıyorum. Henüz regresyon terapisi tecrübe etmeyenler varsa mutlaka denemelerini öneririm. Sevgi ve saygılarımla..

 5. Hayattan fişi çekilmiş gibi yaşadığım bir zamandı… Her türlü yolu denedim psikiyatri doktoruna bile gittim ilaç kullandım, fakat bu da benim derdime çare değildi kanımca. Bir gün “geçmiş yaşam terapisi” ve Binnur çıktı karşıma. Konusuna hakim, yargısız ve dingin yapısı çok güven verdi bana.
  Regresyon terapileri ve sonrası resmen hayata yeniden başlamak gibi bir şeydi benim için. İlk etapta buna kendim de inanamamıştım, çok da kolay bir süreç değildi hani sancılı bir doğum gibiydi… Yaşadığım her şeyin bir anlamı olduğunu anladım. Bunları yaşamamın bir sebebi varmış öğrenmiş oldum.
  Dişil enerjim neden bu kadar düşüktü sebebini anladım. Evlenmeyi aile kurmayı çok istememe rağmen olmuyordu. Neredeyse kırk yaşındaydım onca zaman hiç bir ilişkim yolunda gitmedi. Fakat seanslardan kısa bir süre sonra eşim hayatıma girdi ve evlendim, çok da mutluyum. İlişki problemi çalışmamızın konusuydu.
  Regresyonun etkisi zamanla genişliyor, enerjisi giderek artıyor resmen, bunu da yaşayarak öğreniyor insan çünkü seni mutsuz eden durumlar değişmeye başlıyor hayatında. Aslında regresyon deneyimi anlatılmaz yaşanır.

 6. Binnur hanımdan regresyon danışmanlığı aldım- kendim astroloqum, beni bile düşündürücü fikirleri ilertdi

  Regresyon uzmanı olduğu kadar iyi bir astroloqdur Binnur hn

  İhtiyacı olana ona muraciat etmelerini çok tavsiye ediyorum

  Bilgisi ayrıca insanlığı beni etkiledi iyi ki tanımışım kendisini
  Sevgilerle, Cemile

 7. Naciye Aksakarya Çevik

  18 Kasım 2023 tarihinde 20:49

  Öncelikle harika bir deneyimdi benim için. ilk başlarda astroloji çok ilgi alanımda olmasa da, Binnur’un bende yarattığı farkındalık konuya dikkatimi çekmeyi başardı. Karşıma çıkan bu yol ve yorumlar yaşam ile iç içe bir rehberlik olduğunu öğretti. Öyle ki ayrı olması düşünülemez bile. Bunu usta dokunuş ve yorumlarıyla sevgili Binnur ile deneyimlemiş olmak büyük bir şans benim için. Sadece ihtiyaç anında, sıkıştığımızda diye düşünmeden yaşamın her anında yolu aydınlatacak bir rehber ve rehberlik. Neyi neden yaşadığımızı, bu sayede bize kattıklarını ve açılan yeni yolları görmek, hatırlamak, aynı zamanda yolumuzu destekleyecek, yönümüzü belirleyecek unsurları hayatımıza katmak için muhteşem bir tercih olduğunu düşünüyorum. İyi ki buluşmuşuz. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

 8. Binnur hanımdan astrolojik danışmanlık almıştım. Haritamdan hayatıma dair yaptığı yorumları, verdiği bilgileri merak ve şaşkınlık içinde dinlemiştim. Hayat serüvenim, ruhsal yapım, kişiliğim ve birbirlerine olan yansımaları hakkında yorumları çok etkileyiciydi. Geçmiş hayatlarımın şu anda yaşamakta olduğum deneyimlerle bağlantılı analizlerini hayranlıkla dinlemiştim. Her bilgi önümde ve ufkumda yeni kapılar açtı. Hayatımda neyin neden bu şekilde olduğuna dair sorularım cevaplanmış ve yerli yerine oturmuş oldu. Bundan sonra hayatımda yapmam gerekenler, iyileştirmem gereken yönlerim, eksik yönlerimin tamamlanması için yol gösterici yorumları ve bana olan katkıları için minnettarım. Yaptığı gelecek öngörülerini ayrı bir ilgiyle takip ediyorum. Önerimle iki kızım, çok memnun kaldıkları danışmanlık aldı kendisinden. Ve nihayetinde bir astroloji öğrencisi olmama vesile oldu. Başka hayatlara dokunmaya ve yol göstermeye devam ederek hayatlara ışık saçmanızı diliyorum.

 9. Hayatımda çok sıkıştığım bir anda karşıma çıkmıştınız. Yaptığımız seanslarla kendime geldim diyebilirim. Sohbetlerimizde yaşadığım farkındalıklar, geçmişten getirdiklerimin bu hayatıma yansımalarıyla kendimi keşfetmem ve kendimi bulmama çok destek oldu. Şifaya güzel enerjinizle ışık tuttuğunuz, tatlı diliniz, sımsıcak ve içten yaklaşımız için sonsuz teşekkürler.. İyi ki varsınız.. Işığınız, şifacılığınız daim olsun ve evrene yayılsın..

 10. İnsan bu yolculuğa her ne kadar “kendimi değiştireceğim, iyileştireceğim” amacıyla çıktığını zannetse de, gerçekte çevresindeki kişiler değişsin, verdikleri tepkiler ve davranışlar değişsin istiyor. Çünkü sizi üzen, kıran, yaralayan diğerleri. Regresyon seanslarıyla bir şekilde bilinçaltınız çalışmaya başlıyor ve değişim sizde oluyor (Nasıl oluyor hala bilemiyorum ama 😊) siz değişince çevrenizdekiler de değişiyor. Hiç yapamam dediğiniz, korktuğunuz, kaçtığınız yüzleşmelerin, konuşmaların tam ortasında buluyorsunuz kendinizi. Ama sonuç her zamankinden farklı oluyor bu sefer 🙂 Öncelikle hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri değiştirmeyi, gerçekten istemelisiniz. Siz buna niyet edince sevgili Binnur bu yolculukta size yumuşacık sesiyle seve seve eşlik edecektir.
  Yaşadığım problemlerin nedenleri ve üstesinden nasıl gelebileceğim hakkında, doğum haritama dayanan yorumlarının çok anlamlı farkındalıklar kazandırdığını da belirtmeliyim.

Seans deneyiminiz hakkında yorumlayın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir