loading

Sibel Civlez

10 Aralık 2023

Hayattan fişi çekilmiş gibi yaşadığım bir zamandı… Her türlü yolu denedim psikiyatri doktoruna bile gittim ilaç kullandım, fakat bu da benim derdime çare değildi kanımca. Bir gün “geçmiş yaşam terapisi” ve Binnur çıktı karşıma. Konusuna hakim, yargısız ve dingin yapısı çok güven verdi bana.
Regresyon terapileri ve sonrası resmen hayata yeniden başlamak gibi bir şeydi benim için. İlk etapta buna kendim de inanamamıştım, çok da kolay bir süreç değildi hani sancılı bir doğum gibiydi… Yaşadığım her şeyin bir anlamı olduğunu anladım. Bunları yaşamamın bir sebebi varmış öğrenmiş oldum.
Dişil enerjim neden bu kadar düşüktü sebebini anladım. Evlenmeyi aile kurmayı çok istememe rağmen olmuyordu. Neredeyse kırk yaşındaydım onca zaman hiç bir ilişkim yolunda gitmedi. Fakat seanslardan kısa bir süre sonra eşim hayatıma girdi ve evlendim, çok da mutluyum. İlişki problemi çalışmamızın konusuydu.
Regresyonun etkisi zamanla genişliyor, enerjisi giderek artıyor resmen, bunu da yaşayarak öğreniyor insan çünkü seni mutsuz eden durumlar değişmeye başlıyor hayatında. Aslında regresyon deneyimi anlatılmaz yaşanır.